Το κυκλακι
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το κυκλακι

Για να μιλαμε αυστηρα μεταξυ μας και στα γρηγορα.


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μικροί Ορισμοί, ή γνωμικά κυρίως δικά μας, προτεινόμενα κι εξελισσόμενα

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

gorgonofon



ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΤΩΝ ΤΡΟΠΩΝ  ------------------ ορισμός, Γ.


Δ: -Ορθοτατη παρατηρηση / αναλογια Smile
Γ:  -(συμπεραίνεται έμεσα, ότι ο πραγματικά ευγενής με κάποιον τρόπο γίνεται ισχυρότερος κατά την στιγμή της ευγένειας, ακόμα κι αν όλα τον καταμαρτυρούν ως αδύναμο ή ανυπόληπτο...)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την gorgonofon στις Πεμ Δεκ 05, 2013 1:37 pm, 4 φορές συνολικά

dimos

dimos

Ορθοτατη παρατηρηση / αναλογια Smile

gorgonofon



Η πραγματική ισχύς είναι αθόρυβη.
Η τέλεια ισχύς αφανής.    ----------------------γνωμικό ή παρατήρηση; Γ.


[Επειδή υπάρχει πιθανότητα να δημοσιεύσω κάποια από τα γραφόμενά μου, θα παρακαλούσα την αμείλικτη κριτική σας, σε οτιδήποτε αναφέρω στα σοβαρά, στο φόρουμ. Εννοείται ότι το νήμα "ορισμοί" θέλει να είναι τουλάχιστον σοβαρό.]
Επίσης να μου γνωστοποιηθεί οπωσδήποτε αν παραβιάζω το κοπυράιτ ή την προτεραιότητα άλλου.

Τα τυχόν σχόλιά σας θα τα συγχωνεύω κάτω από την ανάλογη απόπειρα των ορισμών μου εάν αυτό φσίνεται και σε εσάς καλή ιδέα για εξοινόμηση συνέχειας των σχολίων. Αυτό έκανα για παράδειγμα, με την επαινετική πρόταση του Δήμου. Είναι οκ;

θερμά παρακαλώ το σχολιό σας σε περίπτωση που διαφωνείτε ή διαφοροποιείστε από τα παραπάνω.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την gorgonofon στις Πεμ Δεκ 05, 2013 1:48 pm, 3 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : συμπληρωσούλες)

dimos

dimos

Νομιζω πως ειναι προτιμοτερο να αφηνεις το αρχικο κειμενο ως εχει, και να το αντιγραφεις σε επομενο γραφοντας και τα σχολια απο κατω ως παραθεση Smile

Δηλαδη νομιζω πως θαταν καλυτερα να εγραφες για τριτο ποστ (κατω απ το δικο μου), αυτο που εχεις τωρα για πρωτο, γιατι με την τροποποιηση που εκανες καποιος χανει την δυνατοτητα να καταλαβει τι συνεβη, ποιος ηταν ο διαλογος Smile

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

» Ορισμοι και ταυτοτητες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης