Το κυκλακι
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το κυκλακι

Για να μιλαμε αυστηρα μεταξυ μας και στα γρηγορα.


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Για γελια;

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Για γελια;  Empty Για γελια; Πεμ Μάης 22, 2014 10:46 am

dimos

dimos

Το ειδα και γελασα. Και μετα σκεφτηκα αν καλως γελαω.

http://www.newschool.edu/nssr/nser/editorial_board.htm

Κοιταξτε το email του τελευταιου της λιστας.
Και πεστε μου τις δικες σας σκεψεις.





2Για γελια;  Empty Απ: Για γελια; Τετ Μάης 28, 2014 10:13 am

gorgonofon



Τί άραγε είναι το περιοδικό αυτό, το New School Univercity?
Το email είναι κάπως παλιό γιατί το hot mail έχει καταργηθεί.
Άραγε υπάρχει πρόσφατο, αλλού;

3Για γελια;  Empty Απ: Για γελια; Τετ Μάης 28, 2014 11:01 am

dimos

dimos

Οχι, το hotmail δεν εχει καταργηθει, πριν μερικες μερες εφτιαξα ενα στο hotmail για την μανα μου(!!!) ωστε να μπορει να χρησιμοποιει το skype απ την τηλεοραση για να μιλαει με τον εγγονο της (και να βλεπει την καινουργια δισεγγονουλα της) Smile

Απλως η Microsoft προτεινει σε νεους χρηστες την προσφυγη στο windowslive αντι του hotmail.

Ειναι σαφες οτι σ ενα λειτουργουντα οργανισμο, ενα μελος ενημερωνει για τις αλλαγες του mail του. Επομενως πρεπει να υποθεσουμε οτι ισχυει.

Αλλα ανεξαρτητα απ το αν ισχυει, η σημασια δεν αλλαζει. Εχουμε για υποψηφιο δημαρχο ενα τυπακο που εστω προ διετιας επελεγε το gabriel_che για ονομα στο mail του -και ποιος ξερει που αλλου Smile

4Για γελια;  Empty hotmail -skype Πεμ Μάης 29, 2014 7:34 am

gorgonofon



Θέλω κι εγώ skype εδώ κι ε΄να χρόνο αλλά φοβόμουν. είναι εύκολο; Μήπως βγάζει διληματικες πινακίδες;

Η διαδικασία χονδρικά; θέλει κάπου προσοχή; πές μου αν θέλεις τώρα που το θυμάσαι, αν δεν τόκανες μισοκοιμισμένος ... !

Το hotmail -απαιτεί κάτι; έχει διπλή λειτουργία δηλ, αν δεν το χρησιμοποιείς τακτικά για μαίηλ αυτοκαταργείται οπότε χάνεται και η εγγραφή στο skype;

Παρόλο που δεν μπορώ να μην σέβομαι τον Τσε, διότι διακυνδίνευσε τον εαυτό του με πολύ πολύ κουράγιο κι επανειλημένα, σε περιστάσεις, (ασχέτως που οι αρχές του τον οδήγησαν ιδεολογικά και στην ζωή του τελικά στον χώρο της ανεδαφικότητας), οι ιδίως εδώ ακόλουθοί του είναι μάλλον Σταλινικοί με το πρόσχημα της αριστερής ευγένειας του Τσέ, όπως ο οικογενειακός παραξάδερφος, Ζαχαριάδης...
Μου φαίνεται ότι θα υποκύψω στον πειρασμό να αρχίσω να τους αποκαλώ τσε-τσέδες (=υποκατηγορία Σύριζα), κατά το ίδιο είδος κομψότητας που έφτιαξε τη λέξη νενέκοι.

5Για γελια;  Empty Απ: Για γελια; Πεμ Μάης 29, 2014 7:11 pm

dimos

dimos

Το skype ειναι πολυ ευκολο και σχετικα ακινδυνο Smile Η διαδικασια εγκαταστασης πολυ απλη, το κατεβαζεις και δουλευει Smile Απλως πρεπει να κανεις μια εγγραφη, εκτος αν εχεις ηδη λογαριασμο Microsoft (hotmail για παραδειγμα) Smile

Ολα τα web mails, μετα απο ενα χρονικο διαστημα αχρηστιας διακοπτονται Smile

Σκετο Τσεδες δεν φτανει; λολολ

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης